Chcielibyśmy zapoznać Cię z ofertą naszej firmy

 

W związku z chęcią nawiązania z Państwa firmą współpracy w dziedzinie produkcji opakowań tekturowych pragniemy się przedstawić i przekazać kilka najważniejszych informacji o naszej firmie.

Kim jesteśmy?

Firma PAKART została założona w roku 1991 i przez kilka lat funkcjonowała jako mały biznes. Lata działalności zaprocentowały zmianami w wielkości i strukturach firmy. Obecnie jest to średniej wielkości przedsiębiorstwo zatrudniające około 50 osób.

Rozszerzyliśmy i unowocześniliśmy park maszynowy oraz powiększyliśmy powierzchnię produkcyjną. Zatrudniamy wyspecjalizowany personel, który czuwa nad projektami, projektami nadruków oraz jakością produkowanych u nas produktów.

Jesteśmy wiodącym producentem opakowań tekturowych na rynku częstochowskim od blisko 30 lat. Produkujemy około pięciu milionów opakowań rocznie. Stale współpracujemy z takimi firmami jak Brembo, Demar, Adamex, Roan, Rytm-L, Goliard, Makarony Babuni, CGR Polska, Tart, Goldegs, Auchan, Agro-Wodzisław, Bebetto, Ospel, BMZ Poland, Beko, Kaufland, Archidoc, Metalurgia, Mecacontrol, HAM, Adamigo, Wiko Klebetechnik, Browar Perun, Browar Hajer, Browar na Jurze, Wirplast, Miody Polskie, Axel, Marioinex, Fargotex, Raweks, OSM Radomsko i wieloma innymi. Dostarczamy na rynek opakowania na części samochodowe, buty, wózki, makarony oraz na półprodukty spożywcze i wyroby gotowe, takie jak pizza, pączki itp. Są to nie tylko opakowania proste, ale też wymagające dodatkowych projektów konstrukcje, które sami tworzymy. Nasze produkty są zawsze idealnie dopasowane do tego, co ma być w nich przechowywane, pod względem zarówno wytrzymałościowym (szeroka gama surowca), jak i estetycznym (możliwość nadruku grafiki). Naszymi dostawcami są firmy znane w Polsce i w Europie: Aquila, Prowell, Chespa, Marbach, Flint. Pracujemy na materiałach wysokiej jakości spełniających europejskie standardy. Nasz park maszynowy pozwala nam na tworzenie opakowań wielkoformatowych z nadrukiem Flexo do trzech kolorów, zamykanych klejowo lub szyciem.

Co robimy?

Specjalizujemy się w produkcji opakowań tekturowych. Do wytwarzania naszych produktów wykorzystujemy tekturę falistą wielowarstwową i tekturę litą. Istnieje możliwość zastosowania nadruku i wytłaczania opakowań.

W asortymencie wytwarzanych przez nas produktów mamy również różnego rodzaju wkładki, przekładki, tacki, kratki. Można u nas także zamówić papier pergaminowy, tak zwaną owijkę.

Obszary naszej działalności

Wiele produktów, które spotykamy w życiu codziennym, trudno wyobrazić sobie bez opakowania. W sklepach przyciągają naszą uwagę, kierując ją na produkt, w transporcie zaś zabezpieczają produkt przed zniszczeniem.


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.